Ukonvaaja

Liittyi 22. marraskuuta 2016
874 merkkiä poistettu ,  7. tammikuuta 2017 kello 20.04
p
Käyttäjän Special:Contributions/HarrivBOT*´* (keskustelu) muokkaus 548006 kumottiin. Mites tää oli jääny huomaamatta? Perkele.
p (Käyttäjän Special:Contributions/HarrivBOT*´* (keskustelu) muokkaus 548006 kumottiin. Mites tää oli jääny huomaamatta? Perkele.)
<small>''Kuivaa ja väkinäistä pseudohuumoria jo vuodesta 2016.''</small>
Peter René Cipiriano Baumann (sündinud 5. jaanuar 1968), paremini tuntud kui DJ Bobo, on Šveitsi popartist, muusik, laulja, tantsija ja muusikaprodutsent, kes tänaseks müünud juba ca 14 miljonit albumit üle maailma. Kokku on ta välja andnud 12 stuudioalbumit, kogumikest ning singlitest ei maksa rääkidagi – see šveitsi kutt oli väga produktiivne!
 
Eriti kõrge lennu sai DJ Bobo sisse tantsumuusikasingliga “Somebody Dance with Me”, mille meloodia tegelikult cover´dab Rockwell´i omaaegset hitti „Somebody’s Watching Me“. Sealt edasi algas tähesadu ning 90-ndaid mäletav põlvkond teab paljus lausa peast lugusid “Keep on Dancing”, “Take Control”, “Everybody”, “Let the Dream Come True”, “Love Is All Around”, “Freedom”, “Pray”, “What a Feeling” jne jne.
 
Bobo on muideks võitnud ka 10 World Music Award auhinda ning oli pikalt Šveitsi enimmüüdud artist üldse. Keep on Dancing, BoBo!
palauttajat, henkilökunta
2 330

muokkausta